Zwycięzcy edycji 2016 – EuroStaż III

DOLNOŚLĄSKIE
I miejsce: Weronika Tołściuk
II miejsce: Małgorzata Fituch
III miejsce: Monika Tobjasz
IV miejsce: Wiktor Makles
V miejsce: Ewa Bobin

KUJAWSKO-POMORSKIE
I miejsce: Anna Strugacz
II miejsce: Beata Wiśniewska
III miejsce: Tomasz Berkowski
IV miejsce: Małgorzata Szymańska
V miejsce: Aleksandra Lewandowska

LUBELSKIE
I miejsce: Paulina Malinowska
II miejsce: Piotr Miszczuk
III miejsce: Łukasz Pajurek
IV miejsce: Michał Klimowicz
V miejsce: Justyna Niczyporuk

LUBUSKIE
I miejsce: Magdalena Mirgos
II miejsce: Angelika Gawrońska
III miejsce: Paulina Szlęk
IV miejsce: Aleksandra Kłodawska
V miejsce: Zuzanna Pawlikowska

ŁÓDZKIE
I miejsce: Krzysztof Słomiak
II miejsce: Aleksandra Bogusz
III miejsce: Adrianna Pruchniak
IV miejsce: Aleksandra Kasielska
V miejsce: Filip Kozłowski

MAŁOPOLSKIE
I miejsce: Natan Waśniowski
II miejsce: Zuzanna Nowicka
III miejsce: Jakub Stachaczyk
IV miejsce: Krzysztof Pierchlak
V miejsce: Filip Wilczyński

MAZOWIECKIE
I miejsce: Miłosz Gibas
II miejsce: Magda Biernat
III miejsce: Yen Nhi Nguyen
IV miejsce: Jakub Koral
V miejsce: Aleksandra Kucharska

OPOLSKIE
I miejsce: Aleksandra Blukacz
II miejsce: Kacper Brzuszek
III miejsce: Paulina Wójcik
IV miejsce: Igor Wolf
V miejsce: Mateusz Sokólski

PODKARPACKIE
I miejsce: Thomas Gaweł
II miejsce: Wojciech Zeńko
III miejsce: Katarzyna Baran
IV miejsce: Monika Marek
V miejsce: Patrycja Fil

PODLASKIE
I miejsce: Daria Wojtkowska
II miejsce: Marta Jamiołkowska
III miejsce: Krzysztof Tokarski
IV miejsce: Tomasz Senda
V miejsce: Katarzyna Korniluk

POMORSKIE
I miejsce: Filip Jarosz
II miejsce: Maria Miotke
III miejsce: Agnieszka Sobczak
IV miejsce: Bartosz Giernalczyk
V miejsce: Mateusz Nikodemski

ŚLĄSKIE
I miejsce: Szymon Marczuk
II miejsce: Julia Kaczmarek
III miejsce: Julia Grzybowska
IV miejsce: Karolina Cielniaszek
V miejsce: Aleksander Ładoń

ŚWIĘTOKRZYSKIE
I miejsce: Aleksandra Zamaria
II miejsce: Adrianna Konkowska
III miejsce: Klaudia Buda

WARMIŃSKO-MAZURSKIE
I miejsce: Daniel Ankiewicz
II miejsce: Ewelina Sobotko
III miejsce: Adrianna Jaroszuk
IV miejsce: Adam Janiszewski
V miejsce: Barbara Taranko

WIELKOPOLSKIE
I miejsce: Katarzyna Rynkowska
II miejsce: Jarosław Kamiński
III miejsce: Jakub Gałczyk
IV miejsce: Agnieszka Kamińska
V miejsce: Alexandre Departout

ZACHODNIOPOMORSKIE
I miejsce: Anna Konefał
II miejsce: Zuzanna Cieplińska
III miejsce: Marcin Biskupski
IV miejsce: Maciej Skowroński
V miejsce: Dominik Katarzyński

Organizatorzy i partnerzy